Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak?...

Nem tudom mit csináljak? Sürgös. Ma reggel elestem a lépcsőn a lépcsőházban, és a térdemmel a lépcső szélére, azóta nagyon fáj, vagyis egyre jobban,

Figyelt kérdés
be van lilulva, meg a térdem közepénél púpós, és egyre rosszabb már alig tudok ráállni, nem vérzett, a bőr is alig jött fel, de iszonyatosan fáj. Mit tudnék csinálni h ne fájjon ennyire?
2010. ápr. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ambulanciára elballagni és megnézik
2010. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ambulancia.Én is estem, nekem is "csak"bedagadt és fájt, kiderült nekem a boka és lábszár izmon szakadtak szét, azóta sem Normális, mivel szoptattam nem mütőtték meg, pedig az volt a doki első mondata,hogy ezt jó lenne azonnal műteni, mert így elhúzódó folyamat lesz.

Igaza lett 2 hónapig sántikáltam.1x persze 2 hét gipsz, azóta is gyakran kell rögzítő pedig már 1,5 éve volt.Ne hanyagold el!

2010. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szegény, valóban menjél be az ügyire, és megröntgenezik.
2010. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Már reggel részeg vagy,hogy elestél a lépcsőházban??Ilyesmit...:S
2010. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik értelmes választ adta... várok még 1-2 órát és ha nem javul vagy rosszabb lesz, akkor elmegyek az ambulanciára, az utolsónak viszont... h nem voltál huu de naon vicces ezzel a beszólással, tudod főiskolás vok, rohannom kellett 2 óra között, mert dolgom volt, meg mivel együtt élek a barátommal, háztartást kell vezetnem stb, és a nagy rohanásba előfordulhat ez..
2010. ápr. 8. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
14:35 te vagy reszeg:-D rossz az aki rosszra gondol!!!!Mi van ha esetleg megszedult,vagy megbotlott,en erre gondoltam! Szerintem szolj valakinek aki csaladban van es ha raeer akkor vigyen el,teged a balesetire!vagy busszal,vagy taxival,ha van ra penzed,semmikepp se gyalogolj,mert az rosszabbithat a helyzeten! Jobbulast kivanok,es eloszor is tegyel ra hideg ruhat tekerd be vele,es ugy menj el a korhazba!22/L
2010. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! amig nem jutsz el orvoshoz, mindenképpen jegeld.

lehet kapni borogatáshoz jégzselét, de egy zacsi fagyos borsó is megteszi.ne hanyagold el,mert sok problémád lehet belőle.

jobbulást kívánok.

üdv.

2010. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!