Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj néha a szivem? ⬇

Mitől fáj néha a szivem? ⬇

Figyelt kérdés
Szokott fájni a szivem van amikor fekszem és elkezd fájni, tegnapelött pedig reggel mikor felébredtem, még feküdtem az ágyba, nem is mozogtam és elkezdett erősen fájni. Volt már olyan is hogy fürdés után elkezdett fájni a szivem és utána a gyomrom is de nagyon erősen, aztán még a bal karom is elkezdett zsibbadni. Meg amikor fáj a szivem akkor azon a helyen ahol a szivem van ott a hátam is fáj. Amúgy meg amikor ráteszem a kezem nagyon erősen dobog, olyan mintha ki akarna ugrani a helyéről. Apámat most műtötték a szivével mert koszorú eret cseréltek, és billentyűt. A nagyapámat is műtötték csak neki koszorú eret cseréltek csak. Lehet ezt örökölni?
2016. máj. 4. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!