Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 11 eves korom ota nem nottem....

11 eves korom ota nem nottem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is vagyok egy magas lany,igazabol csak most kezdett el zavarni,hogy ekkora vagyok. Egyeb problemak miatt hamarosan endokrinologiara megyek. Ott tudnak rajtam segiteni? Vagy mitevo legyek? Hallottam noveszto hormonokrol. Ezt kerhetem?

15 eves vagyok.


2016. máj. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2016. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

endokrinológiai gondok miatt nem állsz meg a növésben...

nem írtad, milyen magas vagy

ismerőseim 90%-a, illetve jómagam is általános óta nem nagyon nőttünk, egyébként meg 21 éves korodig még bőven van idő

2016. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok. Tudom,hogy ez nem is kritikusan alacsony,de azert szivesen lennek magasabb. Foleg,ha tenyleg valami problema miatt nem nottem,es van meg lehetosegem ra.
2016. máj. 2. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez vicc... Tudod, az orvosok azokkal foglalkoznak, akik tényleg betegek (130-150cm-s emberek).
2016. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,hogy fel mertem tenni a kerdesem. Nem erzem magam betegnek,az viszont szerintem furcsa,hogy altalanos iskola 4.osztalya ota nem nottem egy centit sem. Javits ki,ha szerinted ez altalanos jelenseg.
2016. máj. 2. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi bajod. Én 168 cm vagyok 23 évesen és fogalmam sincs mikor értem el ezt a magasságot. Ki tartja fejben ezt egyáltalán?

Nem egyforma ütemben nő mindenki. Van aki rövid idő alatt eléri majdnem a maximális magasságát és utána már csak 1-2 cm-t nő felnőtt koráig és van olyan aki lassanként évente nő pár centiket.

Szerintem túlságosan rágörcsölsz erre a magasság kérdésre, azt viszont a pszichológus tudja kezelni.

2016. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesen kezdtél menstruálni? Utána még kb. 2 évig nőnek a lányok (többnyire).
2016. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak olyan magas lennék mint Te. Én 155cm-nél nem nőttem tovább. :/ Kb 15 évesen koromra értem el, ugyhogy lehet, hogy már Te sem fogsz sokat nőni.
2016. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!