Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánklinika ára (bőrgyógyásza...

Magánklinika ára (bőrgyógyászat) - Mennyi egy anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés

Ma időpontot kértem a bőrgyógyászaton és konkrétan azt mondták hogy nem tudnak adni időpontot, mert összesen két bőrgyógyász van és 2 hónapra előre be van telve minden. Úgyhogy menjek el háziorvoshoz és ha majd ő úgy itéli meg hogy elég súlyos a probléma akkor találnak nekem időpontot.


Azon gondolkodtam hogy elmegyek magánbőrgyógyászatra, feltéve hogy nem túl drága. De árakat nem találtam a neten erről, és fogalmam sincs mennyibe kerülhet még csak nagyságrendileg sem.


Szóval a kérdés:


Mennyi lehet egy anyajegy eltávolítás magánklinikán?



2016. máj. 2. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ahogy beírod, vagy öt oldalon is kint vannak az árak.

Nekem tavaly 30ezer volt, a tarkómról kellett sebészeti úton levenni egy másfél centis, elég nagy (értsd: elég púpos, 'húsos') anyajegyet. Szikével megvágta a bőrt az orvos, majd egy éles szélű kanállal kiszedte. 3 öltéssel lett összevarrva, teljesen tökéletesen összeforrt, szép munkát végzett nagyon. A lézeres eltávolítás olcsóbb, de az nem minden esetben lehetséges, a sebészeti nyilván drágább, olyan 15-20ezerről indul az ára kb a sebészetinek, a lézeres olyan 12ezer.

2016. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 40 000 Ft volt egy anyajegy. Nagyon drága szerintem, viszont akár egy hét múlva megcsinálják, feltéve ha nincs szabadságon az orvos. Az enyém pl egész augusztusban nem lesz.
2016. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!