Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért utálom az alkoholos...

Miért utálom az alkoholos italokat?

Figyelt kérdés
20F vagyok, és az összes alkoholos italt egyszerűen utálom, a hányinger kap el. Ha valami ünnep van és koccintunk családban valami pezsgővel és egy kortyot iszok rögtön összeszorul a gyomrom, legszívesebben kihánynám. Ha pedig haverokkal valami buli van már kezd ciki lenni hogy mindenki dönti magába a piát én meg csak ásványvizet vedelek:D Nem akarok alkoholista lenni, de ezen lehet valahogy változtatni? Meg lehet szokni az alkoholt?
2010. ápr. 7. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz ilyen tipikus női lónyálakkal, ilyen édes löttyökkel, azokat általában szeretik az emberek. Próbáld először a Baileyst vagy vodak őszilé ilyesmit. De hogy létezik, hogy nem szereted a sört ? Hát olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó :D
2010. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A koktélok sem jönnek be? Vagyis azt sem birod?
2010. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztm ez abszolút nem gond, az öcsém 24 éves és teljesen anti-alkoholista, eddig még semmi cikis helyzete nem volt ebből.


Én sem iszok, max egy pohár valamit, de általában azt sem, csak üdítőket. Engem max az zavar, ha körülöttem mindenki tök részeg, de csak azért nem innék, hogy én is oolyan "gyönyörű" állapotba kerüljek.


Ezen nem hinném, hogy tudsz változtatni, de sztm ne is akarj.


27 / N

2010. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmentes sörökkel hogy állsz? (Schlossgold, Buckler)
2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tudat alatt nem akarsz inni, mert úgy gondolod, hogy az helytelen, rossz dolog. Vagy egyszerűen csak a szervezetednek nincs rá szüksége és és így jelzi. amit nem kívánsz azt nem kell meginni vagy megenni. Am a sört én sem szeretem, mert nagyon keserű, de pl. a citromos sör elég jó. Meg ha gyümilébe raknak valami piát az is finom. Meg vannak édes, finom női likőrök meg ami sztem nagyon finom az a Malibu, ami egy kókuszos rum.
2010. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Mi lenne ha kevernéd?


Komolyan, fél liter kólába 3 feles hubertus.


Mondja nekem bárki is, hogy nem finom!

2010. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! eddig egyedül a borokkal próbálkoztam, konkrétan a vörösbort akartam megszerettetni magammal:D mert tudom hogy az egészséges is azért blabla... egyébként nekem azért voltak cikis helyzeteim, volt egy bulin hogy én szokásosan iszogattam az ásványvizemet meg a nestea-mat:D erre odajöttek a többiek akik már félig részegek voltak HIHETETLEN erőszakosak már úgy tukmálták a piát hogy az nem igaz... aztán a szemük láttára fogtam a piás üveget úgy tettem mintha innám, de közben csak buborékokat fújtam az üvegbe:D:D ők meg olyan hülyék voltak hogy bevették... arra a napra aztán békén hagytak.
2010. ápr. 7. 21:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért is írtam ezt a kérdést mert sajnos nem vagyok megáldva olyan társasággal ami tolerálná az alkohol-ellenességemet... idén viszont megyek egyetemre úgyhogy ott már keresek egy normális társaságot. addig próbálkozok a "gyengébb" italokkal:D
2010. ápr. 7. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Borok között, meg a rövidek közül az édeseknél vannak finomak, de hogy pl ezekből az alapból keserű sz.r sörökből mit lehet vedelni hordószám, én sem értem.

(Olyan igénytelen forma ital amúgy is, leginkább asztalt támasztó alkeszek kezében tudom elképzelni egy füstös kocsmában, meg izzadt hátú egyszerre 3 cigit szívó melós kezében, ja meg sörhasú fotelben tespedő puhányokéban.)

2010. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:

Akibe szorult némi ízlés, az mindentől rosszul van, aminek (magyar szemmel) elfogadható az ára. Egy igazán jó bor 1-2 ezer forint fölött kezdődik, a tömények fajtától függően 4-6 ezer fölött. Ami ezeknél olcsóbb, azokat többé-kevésbé mindig a hatása miatt (vagy divatból/illemből) isszák az emberek. Olyan embert viszont még nem találtam, akinek a jobb italokból sem ízlik egyik sem.


Vannak egyébként olyan emberek is, akik érzékenyek még a tiszta etanol ízére és illatára is (ami egyébként nagyon gyenge), de még nekik is lehet találni 1-2 kedvencet, főleg koktélokat.

2011. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!