Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már az 5. hónapja hogy nem...

Már az 5. hónapja hogy nem tisztálkodtam, nem érte víz a bőrömet, ez beteges?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Mi az ábra?

#víz #H2O #bacterial
2016. ápr. 28. 17:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ha-ha!


akkor lehet sejtésed arról, hogy én mit érzek! :S

2016. ápr. 28. 18:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu, mert biztos viszketnél. És egyébként hogyha sokáig nem fürdesz, a hajlatoknál be tud rohadni a bőröd. Ha nem fürdenél valóban sokáig, akkor szerintem nem lennél ilyen vidám. A testednek is szüksége van megtisztulásra. Annak is vannak igényei. Egyszer hallottam, hogy valaki megcsinálta, hogy jó sokáig nem evett, és utána meg csak azért kezdett el újra enni, merthogy nem tetszett neki, amit a tükörben látott. (test, lélek, szellem vagyunk)
2016. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó: Viszketek is, főleg a hajlatokban! Vidám nem vagyok, csak már megszoktam ezt az érzést.. A másik meg az hogy csak 5 hónapja nem ért víz! Nem pediglen 5 éve! :)
2016. ápr. 28. 20:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja akkor megnyugodtam. Amúgy elsőre asszem túl gyorsan olvastam, és elnéztem, azt hittem, 5 nap. Gondoltam, az még nem is olyan túl brutál, de szerintem fürödj meg, mert nagyon kellemes, pihenteti- kényezteti a testet-lelket.
2016. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ezért is lesz majd újjászületési projekt belőle! Még egyenlőre nem határoztam meg mikor lesz a nagy csutak, de szerintem pár hónap s lemosom a hányadékot testemről végleg!
2016. ápr. 28. 20:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt minek csinálod? Be akarsz kerülni a rekordok könyvébe?
2016. ápr. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is, de aztán jött ez az ember:

[link]

nem-furdott ÉS KERESZTÜL HÚZTA A SZÁMÍTÁSAIM..

2016. ápr. 29. 08:54
 18/18 A kérdező kommentje:

Elnézést, itt van a galád!


[link]

2016. ápr. 29. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!