Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit szed vírusfertőzés...

Ki mit szed vírusfertőzés esetén? (azaz nátha, torokfájás, köhögés) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mit szedtek?Minden érdekel,bármit kipróbálnèk szívesen,mert màr 1 hete szenvedek hiába próbálom kezelni,és nagyon hamar vizsgáim lesznek,tanulni sem tudok.Orvosnál is voltam,de erre nem kell antibiotikum azt mondja,és szerintem is igaza van,pedig nem vagyok alapvetően gyógyszerellenes.Nektek mennyi ideig tart egy ilyen betegség?Mi az,ami nagyon bevált,és mi az,ami nem nagyon?Előre is köszönöm annak,aki segít! :)
2016. márc. 25. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok C vitamin. reszelt gyömbéres tea.

Mentolos orrkenőcs, hogy ne legyen piros az orrom.


Köhögésre nekem a lándzsás útifű szirup vált be legjobban.


Ha nagyon rossz a közérzeted, akkor az agyonreklámozott megfázásra való meleg italok valamelyike.


Vírusfertőzésre az antibiotikum nem használ.


Nekem az első 3 nap a legrosszabb, de a köhögés és teljes gyógyulás egy bő hét.

2016. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szoktam beteg lenni, de amikor még előfordult, nekem a hagymaleves volt a megoldás. Biztos nem mindenkinek hat, nekem kiváló volt, ráadásul szeretem.

Az enyhe tünetek ellenére a 3. napon mindig nagyon untam már és általában ezen a ponton meggyógyultam. Bocs, de ez volt, tényleg. Sosem tartott sokáig, bár 1-2 alkalommal biztos eltartott ennél több napig (20-30 év távlatából kicsit nehéz emlékeznem).

2016. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!