Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lehet Piercinget cserélni?

Mikor lehet Piercinget cserélni?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt lövettem egy orr pc-t de csak egy fajtája volt a nőnek, egyenes szárú hegyes végű (nincs bogyó se) orvosi fém, de később majd karikát szeretnék. Mikor lehet majd kicserélni kb.
2016. márc. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ünnep után már lehet. De valami jobb helyet keressél, ahol többfélét lehet kapni. Nekem az orrom, fülem, szám, nyelvem már tele van. Így tisztára hülyének nézek ki. De leszerom...
2016. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen csináltattad? Nem azért, csak érdekel.
2016. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D ha jól érzed magad benne akkor rendben :) hát, ismerősünk most végzett el valami képzést és most nyitott egy vállalkozást ahol műkörmöt és piercing lövést vállal, egyenlőre csak orr PC-t és még elég szűk a választék, majd ha többen járnak és nő a forgalom mint rendes szalonokban majd bővít de hát még csak az elején van :)
2016. márc. 12. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, Pápán :)
2016. márc. 12. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi. :D Egyébként én egy hétig tartottam benne.
2016. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!