Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kékhajnalka magból, ha meghámo...

Kékhajnalka magból, ha meghámozva megeszek kb 300 db-ot, akkor a hatás okozhat maradandó fizikai károsodást?

Figyelt kérdés

Leginkább az agyra(agysejtpusztulás), vesére és a májra gyakorolt maradandó károsodásokra gondolok, vagy csupán lecsengenek az LSD-nél tapasztalhatóakhoz hasonló hallucinációk és fiziológiai hatások, és ezzel vége is.

Az LSA mellett pontosan mik még a magvak aktív hatóanyagai és ezek toxicitása milyen szintű?

Egyszer már kipróbáltam 138 db-ot ettem meg héjastul, de nem igazán okozott hallucinációkat, viszont a szívem nagyon gyorsan vert majd 10 órán át, szédelegtem és izzadtam! Okozhat szívmegállást(kamra v. pitvar fibrillációt) is a nagyobb mennyiség? Merjek vele egyáltalán próbálkozni a jövőben?


2008. szept. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem szívesen mondok ilyet, de akkor inkább próbálj ki valamilyen disco-drogot. A hatás ugyanaz, és legalább nem kapsz mérgezést. Mert szerintem a múltkor sikerült....
2008. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.

Várom a további véleményeket, és ha valaki tudja mik a mérgező alkotók kérem írja le, hogy rájuk kereshessek a "gugliban"

2008. szept. 21. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz itt, hátha találsz valamit:

[link]

2008. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
43%

Ne egyél meg minden sz*rt amiről hallasz vagy olvasol én is bedőltem a hajni magnak. kétszer próbáltam

Első alkalommal 300 magot ettem:Folyamatos hányinger és hasfájás.

Második alkalommal semmi hála istennek.

2009. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah, egyszer már bepróbáltam és nagyon rosszul lettem én is, úgy felpörgette a szívem, hogy azt hittem nem élem túl az egészet!
2009. márc. 18. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Nekem bevált a hajnika! Le kell darálni és pl joghurtba beletenni 300 dbtól én már éreztem a hatását

2009. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mészáros Laci vagyok válasza:
100%
A növények ilyen felhasználása mindig kockázatos, mert a számodra fontos hatóanyagok koncentrációja nagyon függ attól, hogy milyen volt az időjárás, a növény tápanyag-ellátása; sőt, a hajnalka magja tartalmaz például sztrichnint is, szintén (időjárástól egyebektől) függő mennyiségben. Ha esetleg nincsen szerencséd, akkor a számodra fontos hatás alig jelentkezik, ráadásul a sztrichnintől meg is halsz - miközben nyilván a fordítottját szeretnéd. Amit leírtál, az enyhe-közepes sztrichnin-mérgezés tünete, bár jellemzőbb a mozgatóidegek görcse, kontrollálatlan reflex-mozgások.
2014. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!