Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kap görcsöt a vádlim...

Miért kap görcsöt a vádlim alvás közben?

Figyelt kérdés
Tegnap este amikor már mélyen aludtam. Kb hajnali 4 órakor nyújtózkodtam egyet és hirtelen a bal vádlimba beleállt a görcs. Abban a pillanatban kiugrottam az ágyból, annyira fájt, Reggel 8 kor még járni nem tudtam. És még mindig fáj a vádlim. Miért kap ilyenkor görcsöt, mit kell tenni ha görcsöt kap és hogyan lehet elmulasztani mert még mindig fáj :S
2010. ápr. 1. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott,akkor azonnal bekapok egy Magne B6-ot és segít. De ezt a gyógyszert kb két hétig szedjed, és nem jönnek elő a görcsök.
2010. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szokott mindig lenni, kb 1 hónapban 1* vagy még ritkábban. Bevettem utána 2-t is mármint magne b6 ot de még mindig fáj.
2010. ápr. 1. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
fúúúú, nekem most a délutáni alvásnál volt ugyanez, csak a jobb lábamban... itt sipitoztam annyira fájt, talán nem fájt még ennyire sosem. amúgy nekem is ritkán szokott beleállni. 16/F
2010. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ugrálni, sipákolni és főleg nem várakozni kell, hanem ütögetni keményen és kienged pár mp alatt. Utána fél-egy napig vigyázni, mert beugorhat megint.
2010. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!