Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sebek utáni barnás elszínező...

A sebek utáni barnás elszíneződéseket mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Condyloma kezelésénél félrefolyt az ecsetelő oldat az ép bőrre is, és felmarta. Azóta csak az elszíneződés látszik. Mivel lehetne eltüntetni?
2008. szept. 20. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Neogranormonnal szerintem el fog tűnni.
2008. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
La Roche-Posay:Cicaplast nevű kenőcs.gyógyszertárban lehet kapni.vagy a Rosa Graf termékek között is van ilyen.nem olcsóak,de nagyon jók.
2008. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg Neogranormonnal kenem, csak kíváncsi vagyok a többi ötletre is. :) Nem szeretném, ha ottmaradna. :S
2008. szept. 20. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Neogranormon szerintem nem lesz jo rá, a Cicaplast nem hegekre jo ? Szerintem idövel elhalványodik és "kopik ", más nem lesz rá, türelem kell, börgyógyászaton dolgozom. Vannkk drága szerek halványitók, de mire kikezeled addigra magátol el fog mulni.
2008. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy 30 cm hosszú, 1cm vastagságú csíkról van szó kb. Ennek kb. mennyi idő kell?
2008. szept. 20. 14:03
 6/7 anonim válasza:
100%
Neogranormon biztos nem jó, mivelhogy ez egy hámosító kenőcs, nekem pedig inkább egy hámoldó készítmény kell.
2008. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
contratubex gélt próbáld ki, műtéti hegekre van de több mindenre jó, hámosító
2008. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!