Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni hogyha...

Mit lehetne tenni hogyha ismerősömnek a "záróizma" kicsit gyenge?

Figyelt kérdés

Nos nem is nanyira hogy gyenge a záróizma viszont nagy melegbe pl nyáron vagy esetleg egy 2 órás tesióra után ha leizad kicsit meggyengül a izma, és ilyenkor észre se veszi hogy barna pecsétes lesz a alsó csak rá egy órára kb.. de vol már sokkal rosszabb eset nyáron mikor távolsági biciglizés után nagy melegbe leizadt és magaalá csinált véletllen...

Én erre csak azt találtam ki hogy betétes módszerrel megelőzheti azt hogy ne legyen olyan a alsó meg esetleg nem tud leizadni úgy ott ha a betét azt is felszívja.. tippek vagy ötletek mert nekem csak ennyi jutott eszembe segíteni de hallottam már záróizom tornáról is :/



2016. febr. 29. 23:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!