Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérplazma donor vagyok....

Vérplazma donor vagyok. Kizárhatnak ezért?

Figyelt kérdés

Ma voltam adáson és közölte a doki hogy megnézik a plazmám, bírom e a gyűrődést, mennyire használható stb.

Egészségesen élek de pont tegnap este vendégségben voltam és az ígérettel ellentétben nem volt számomra sovány hús vagy zöldség. Éhes voltam így benyomtam egy tál pörköltet. Ennyi.

Most félek, hogy kimutatja ezt és azt hiszik mindig ilyen zsírosan étkezem. Lelkiismeret furdalásom is van.

Ha nem megfelelő a plazmám ki fognak zárni de lehet hogy ez csak egy rutin ellenőrzés hogy fogyasztok e más káros dolgokat?



2016. febr. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na emiatt nem fognak kizárni, ne aggódj.
2016. febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Aki zsírosan és egészségesen eszik, az már nem adhat vérplazmát?
2016. febr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zárnak.
2016. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlságosan sok a zsír a vérben, az a vérplazma opálosságát okozza. Mivel a vér vizsgálatát végző automaták többnyire optikai szenzorokkal működnek, ezek működését zavarja, ha a plazma opálos, tehát hamis eredményt adhatnak.
2016. febr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Ráadásul most már értem is miért is olyan fontos ez.
2016. márc. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!