Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Valakinek volt...

Mi lehet ez? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok, legtöbbször szédüléshez hasonló érzést érzek. Pánik szerű valami is követi. Úgy érzem ilyenkor hogy mindjárt meghalok... Leginkább a tenyerem izzad és úgy érzem mintha, kicsit máshogy reagálna az idegrendszerem. PL: Ha meg fogok egy poharat ilyenkor, úgy érzem mintha zsibbadna a kezem is olyan fúra ... Ritka az ha az egész testembe, érzem a zsibbadást. Kóla fogyasztás során is tapasztalom ezeket a tüneteket. Orvosom szerint, alacsony vérnyomás okozza. Számomra már nagyon zavaró. Munkahelyen is elő jön. De már a szexuális életembe is. Szexnél is elő szokott jönni. Ritkán fáj a fejem. De olyan is volt, hogy alváskor arra ébredtem fel hogy fáj a mellkasom.

2016. febr. 12. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Azóta vannak ezek. Amióta egyszer a drogtól majdnem meghaltam. Drogtól hasonló érzést éreztem. izzadás, szédülés és halál félelem. Amit még akkor éreztem, heves szí verés(pulzus180). Most nincs heves szív verésem.
2016. febr. 12. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki szipuzott egyszer és úgy gondolja, hogy azóta alacsonyabb az iq-ja?
2016. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pánikrohamra hasonlít, csak nem olyan intenzív.
2016. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Nem. Ez nem szipu okozta, de egyszer már próbáltam azt is.


3.

Ezen én is gondolkoztam. Maga a halál gondolata is elő hozza. Ilyen esetben mit lehet tenni? Gyógyszert kell szednem?

2016. febr. 12. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportolnod kellene, gyógyteákat inni idegrendszerre valót. A pulzusodat méregesd, mert ha magas, akkor csökkenteni kell.
2016. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!