Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb hashajtó amit...

Mi a legjobb hashajtó amit lehet recept nélkül kapni?

Figyelt kérdés
Az ilyen házi praktikák nálam nem válnak be, tegnap benyomtam két evőkanál olajat rá szilvalekvárt almát és pudingot is ettem és semmi.
2016. febr. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
keserűsó
2016. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában azért nem jó, mert az összes hashajtó előbb a belső részénél fejt ki hatást, ami miatt meg székrekedésed van, az meg a végbelednél van bekeményedve és attól nem jó ki a többi, ami már a házi praktikáktól, vagy a hashajtótól lehet hogy hátrébb full laza.

Vegyél glicerines kúpot, akkor majd fogsz tudni.

Bár nálam kifejezetten hashajtóként a Senna tea vált be. Ugye az gyógynövényes, tehát nem gyógyszert, különböző erősségekben lehet csinálni szükség szerint. Én este megcsináltam, a másnap délelőtt a kipakolásról szólt.:)

2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Darmpflege.
2016. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!