Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Mivel lehet...

Ez mitől lehet? Mivel lehet kezelni? Krém vagy gyógyszer? Másnak volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Pár éve minden télen vagy amikor hideg éri fáj az izületem, izmom vagy a csontom(nem tudom megmondani, hogy pontosan mi) a térdem, sípcsontom és a bokám szokott fájni. Ha melegítem akkor enyhül a fájdalom.. van amikor sírva alszom el annyira fáj.
2016. febr. 8. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2016. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A háziorvoshoz menj. Majd ő tovább fog küldeni a megfelelő szakrendelésre, ha szükséges. Az okok többfélék lehetnek és ezen kívül személyre szabottan csak az orvos fog tudni neked segíteni.

Én nem kísérleteznék semmivel, mert ha ilyen fájdalmad van, akkor súlyosabb betegségnek is lehet ez a tünete (de akár "enyhének" is) és mindenképpen szükséges, hogy orvos lásson. Gyógyulást!

2016. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!