Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől és miért viszket ennyire...

Mitől és miért viszket ennyire a bőröm?

Figyelt kérdés
Egy ideje kezdődött. Eddig mindig hason tudtam aludni, azonban mostanában a nyakam környékén, a torkomnál és a mellkasomnál nagyon viszket a bőröm. Egy ideig tudtam oldalamon aludni, azonban a vállam is viszket már, nem tudok elaludni. Próbáltam ágyneműt cserélni, puha pólókban aludni, hosszú ujjúban aludni, testápolóval is kentem magam de nem használ, minden este lefekvés előtt nagyon viszketek, de csak a mellkasomnál, a nyakamnál. Hozzáteszem h tényleg nagyon fehér és érzékeny a bőröm, de napközben semmi bajom nincsen, bármit felvehetek, minden este kezdődik. És a bőröm nagyon hamar, kis érintéstől is kipirosodik. Mi lehet az oka? Bármit próbálok viszketek nagyon, és nem tudok ettől elaludni hamar, csak szenvedek az ágyban. 18/L
2016. febr. 4. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztosan nagyfokú szorongás jele. Pszichiáter kéne neked, kislány. A nejemnek is volt ilyen, úgy 22-23 éves korában. Kezelték, elmúlt minden baja.
2016. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem nincs koze a szorongashoz, teljesen normalis es kiegyensulyozott vagyok, kornyezetemben minden oke...itt vmi kulso hatas kell h legyen
2016. febr. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!