Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros (lányok, orvosok)?

Káros (lányok, orvosok)?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni úszni heti 3x. Eddig úgy csináltam, hogy minden alkalom után samponnal mostam át a hajamat, mert a sima víz úgy érzem nem túl hatásos a klór ellen. ez nagyon rossz a hajamnak? Eddig heti 1x mostam, de zsírosodás szempontjából moshattam volna 2x is.
2016. jan. 19. 21:51
 1/3 Morozov ***** válasza:
Én naponta mosok hajat már kb 15 éve, de nem látom, hogy káros lenne.
2016. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól teszed, ha az úszás után samponos hajmosást végzel. Ha naponta jársz úszni, akkor naponta mosd meg. Ha érzed, a hajad, fejbőröd minősége változik, akkor is mosd meg az úszás után, csak válts más samponra, fejmosószerre, bio-termékekre.
2016. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a heti 3 hajmosás. A mai samponok már akár naponta is használhatók, főleg a kíméletesebb fajták.

Viszont a hő már nem túl jó, így szárításkor igyekezz a hajszárítót minél távolabb tartani a fejedtől, lehetőleg minél alacsonyabb hőmérsékletre állítsd, és mindenképpen használj hővédőt a hajadon. Nekem még fényesebb, szebb is tőle a hajam (Balea Trend It Up).

2016. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!