Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell bőrgyógyászhoz menni?

Hogyan kell bőrgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Ha bőrkeményedéssel kapcsolatos probémám van, nyilván meg kell mutatni neki. Viszont míg odaérek, beizzadhat a lábam, ami kellemetlen. Hogyan lehet az ilyesmit kivédeni?
2016. jan. 6. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Január van, szerintem nem kell félned, hogy beizzad a lábad. :D
2016. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogynem, a meleg cipőben főleg.

Fújjam tele cipőszagtalanító sprével?

2016. jan. 6. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Időpontot kell kérned. Viszont ha valamivel előbb mész, addig ott a váróban leveheted a meleg cipőt. Csak tipp.
2016. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Nyilvános helyen nem szívesen veszem le a cipőmet.

Ezek szerint senki nem csinál ebből ügyet, egyszerűen bemegyek és kész.

2016. jan. 6. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki a kérdést, mert nem tudom, kell-e közvetlen előtte otthon mosakodni, vagy ha pár órás (szellemi) munka után megyek közvetlen oda, az is elfogadható?

Nem a nap végén mennék, hanem dél körül, és délelőtt a munkahelyemen szellemi munkát végzek. Nem baj, ha munka után nincs lehetőségem vizsgálat előtt lábat mosni?

2016. márc. 29. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, szerintem a bőrgyógyász már látott sokkal brutálisabb dolgokat mint a beizzadt láb.
2016. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!