Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kulcscsont menti ízület/inak...

Kulcscsont menti ízület/inak ha meg vannak nyúlva és ki-ki ugrál emiatt a kulcscsontom, ezzel hova lehet menni ahol megoldást is találnak rá?

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve van, de mostmár sportolni is nehezebb miatta, még régen voltam sebészeten de egy idióta kenőcsön kívül elviekben "semmi mást" nem tudtak tenni


A kérdés hogy konkrétan szerintetek hova kéne mennem hogy megoldják, vagy minimum kezelhetővé tegyék?



2015. dec. 27. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a háziorvoshoz fordulnék tanácsért. De ha te aktívan sportolsz, akkor fordulj sportorvoshoz. Sebész ezzel nem tud mit kezdeni. Elküldött egy kenőccsel. Ha fülészhez mentél volna, bekente volna a füledet.
2015. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Attila1025 válasza:

Szia!

Érdeklődnék, hogy jutottál valamire?

Én is ezzel a problémával küzdök. Finoman ugrál a kulcscsontom, de ami rosszabb, hogy a mellkasomban az egyik oldalt valami fájdalom jelentkezik, ott is ugrál valami... Egyik reggel így ébredtem, nem volt semmi különös megterhelés előtte.

Engem az ortopéd orvos egy magán gyógytornászhoz irányított, de egyelőre nem mentem el, nem hiszem hogy tudna segíteni.

2016. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!