Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul a vértől,...

Miért vagyok rosszul a vértől, vágásoktól, sebektől?

Figyelt kérdés

Elég ha beszélnek róla. Ha pedig látom az még rosszabb. Már többzör elájultam.

Hogyan lehet leküzdeni?


2015. dec. 9. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a vér az élet.

Ha látod, azt jelenti, közeleg a véged.

2015. dec. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet egy korai vagy késői kellemetlen emlék valamilyen tudattalan folyamat, rossz tapasztalat pl.

Érdemes javítani, rendbe hozni az állapotodon, mert életed során fogsz még találkozni vérrel, vérvétellel, balesetekkel.

Nem véletlenül alkalmazza a pszichológia is a hasonlót a hasonlóval gyógyítás elvét. Tehát kezdetben csak beszélgess kicsit erről a témáról valakivel. Aztán többet. Majd nézz a neten képeket, majd érintsd meg a képernyőn a fotókat, Aztán nézz meg messzebbről egy pici sebet valakin és így tovább. Nem fogsz tudni másképpen rendbe jönni, ha távol tartod magadtól ezeket a dolgokat. Mondjuk szakemberrel könnyebben és gyorsabban tudnál egészséges lenni: Én mindenképpen javaslok pl. pszichológust, mentálhigiénikust, mert tudd, helyrehozható, gyógyítható ez az állapotod és többé nem kell szenvedned, rosszul lenned.

2016. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. 10 éves koromban elvágtam az ujjam elájultam.EZ volt először, utána mindig. Aztán két évig menstruációnál oda sem mertem nézni. Sokáig a vérvételnél elájultam. Ma már olyan sokat voltam beteg ezek elmúltak, de a baleseteknél elfordítom a fejem.
2016. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!