Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hát az van, hogy anorexiás...

Hát az van, hogy anorexiás vagyok. És hánytatom magam. Ez nem lenne baj, csak a sok hányás szétmarta a fogam és most fogatlan vagyok, hiába mosok fogat. Mit lehetne tennem, hogy ez megszűnjön a hányáson kívül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit,mivel a gyomorsav szétmarja a torkod,fogad.
2010. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvos és fogorvos! Pusztán a mosástól nem fognak rendbe jönni a fogaid, valószínűleg korona kell rájuk.
2010. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesen van ilyen sok eszed? És most hányásszagúan, fog nékül boldogabb vagy?
2010. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát inkább, mint hogy kövér legyek am meg 14
2010. márc. 21. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Mutass már egy képet magadról.. Amúgy nem kéne orvoshoz menend ezzel a problémával? már bocsi,de ez beteges dolog.

Szüleid mitszólnak ehez ?

2010. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, pár kiló plusz (még ha valóban van is rajtad) sokkal nagyobb baj, mint hogy 14 évesen már nincs fogad, hamarosan gyomorfekélyed lesz és gusztustalan hányásszagod van. Szerintem még az ereidet is vagdosd, az is nagyon menő, sokkal jobban néznél ki úgy... Hülye kis liba vagy.
2010. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha már úgy sincs fogad, mit aggódsz, nincs már mit szétmarni.
2010. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ha már ennyire tönkre mentek a fogaid, elég nehéz ügy lesz rendbe hozni, talán fogorvos segíthet...ez nagyon kellemetlen dolog, tudom, de mindenesetre szomorú a tény, hogy téged csak ez zavar. Gondolom tisztában vagy még a többi következménnyel is. Nagyon fiatal vagy még, tényleg megéri tönkretenni teljesen az életedet, meg persze magadat? Ezen gondolkozz el... Mert amit csinálsz tényleg nagyon veszélyes dolog, én is benne voltam, utáltam magam, minden gondolatom a kilóim körül forgott, meg, hogy jaj nem kellett volna már megint ,,ennyit" ennem, meg a hányás, hashajtó stb. Nekem csak a gyomrom sínylette meg a dolgot, refluxos lettem egy kicsit, mivel egy idő után sikerült megfékezni a dolgot, a családom hatására, ezért megúsztam annyival. Én teljes mértékben megértelek téged,és a problémádat, és amiket írtam azzal egyáltalán nem akarlak megbántani, csak a figyelmedet szeretném felhívni, hogy ez egy szörnyű betegség, ha időben kapcslsz, és segítséget keresel akkor ki lehet belőle lábalni, de ha már tényleg belelovalod magad, akkor elmondhatatlanul nehéz,és borzalmas , fájdalmakkal, kínlódásokkal jár!!!!!- Az unokanővéremen tapasztaltam. Meg lehet benne halni, ha odáig súlyosbodik a helyzet!!!! Erről a problémádól tud valaki, aki közel áll hozzád? Ha nem, én mindenképpen ajánlom, hogy próálj meg beszélni a szüleiddel, egy barátnőddel, tanároddal stb, akiben megbízol, és ez fontos lenne, mert ebből ami történt veled, ebből látszik, hogy amit csinálsz az elképesztő módon megviseli a szervezetedet, ezt nagyon komolyan kell venni, mert még sokkal súlyosabb károkat is okozhat a folyamatos ételmegvoás+hányás. Ha van kedved írj nyugodtan az e-mail címemre, én szívesen beszélgetnék veled, és ha szeretnéd én megpróbálok neked segíteni!!!
2010. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

KAMU kérdés...

1: Az anorexiás nem hánytatja magát, azt bulémiának hívják.

2. Háttal nem kezdünk mondatot, a stílusból is látszik, hogy unatkozol.

3. Ha nincs fogad, tényleg hiába mosod...

Javaslom, foglald el magad valamivel, ahelyett, hogy ilyen idióta kérdéseket teszel fel...

2010. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogad, akkor mit mosol?:)
2010. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!