Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegesség miatti gyomorgörcs...

Idegesség miatti gyomorgörcs ellen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban szinte folyamatosan görcsöl a gyomrom. Ha elmegyek meginni egy sört, szinte már jönne is vissza. A cigiből már azt se bírom elviselni, ha valaki az utcán az arcomba fújja, egyszerűen begörcsöl a gyomrom,és hánynom kell. De ami a legrosszabb, hogy már enni is alig kívánok.


Régen nem voltak ilyen gondjaim. De az utóbbi időben sok gondom volt, pszichés eredetű, magánéleti gondok. Ennek hozománya a gyomorgörcs és az állandó hányinger.


Hogy tudnám kezelni? valami olyan módszer kéne, amivel megnyugtathatom magam.


2015. nov. 14. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is volt hasonló problémám..ha ideges lettem nagyon megfájdult a gyomrom és majdnem hánytam..aztán ez az idegesség átment a szívemre és ha ideges lettem 200-as pulzusom lett és remegtem..aztán mindegyik megszűnt! Ez még jogsi szerzésnél volt főleg forgalmi vizsgákon...aztán valahogy átmentem..vettem saját kocsit és elkezdtem vezetni..mindez 12 éve történt azóta mindennap vezetek(Budapesten és az egész országot bejártam önszorgalomból) és mára már olyan kocsiba ülni és vezetni mintha moziba ülnék nem is értem anno mi volt olyan bonyolult :-)
2015. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja igen a módszer lényege az, hogy szembe kell menni a félelmeiddel és nem magadba őrlődni!
2015. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!