Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kaphattam el a hányós...

Hogy kaphattam el a hányós hasmenős vírust?

Figyelt kérdés

Itthon voltam végig, igaz a család 1 tagjának sokzsor ment a hasa. lehet tőle kaptam el. 1 napig tartott, 2x hánytam, ment a hasam párszor, estére lázam lett. Másnap már jobban voltam.

Am. sampontól nem lehettek ilyen tüneteim? Az előző este próbáltam ki egy új sampont, azt a koffein tartalmút (Alpecin ) , lehet került a számba is, attól ugye nem lehetett bajom?


2015. nov. 1. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi közze hozzá, elég ha egy légtérben vagy az épp fosós-hányós családtaggal vagy a vécéülőkbe pl nem lett utába rendesen lefertőtlenítve
2015. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, ha a sampont lenyelted az is, de inkább a beteg családtagtól kaphattad el, könnyen terjed bármilyen tárgyon amit mindketten megfogtatok.
2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én alpercin-t használok két honapja, nem hiszem h attól, de tegnap nekemis fájt a hasam hányingerem volt, ittam salvus vizet és jobb volt, én mindig félek az ilyen virusoktol, mert utálok hányni, na de ki szeret...de nekem még plusz marja a sav a torkom igyis....

hát, ha már jobban vagy, az jó, biztos elkaptad valakitol, vagy családtagtol.

2015. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jarvany van most ?
2015. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!