Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jó a Duna-parton lenni?

Miért jó a Duna-parton lenni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A Duna jó sok kilométer, s közel kétszer olyan hosszú partja van. Milyen szakaszát kérdezed?

Ott, ahol tiszta, szennyeződésektől nagyjából mentes levegő van, egészség szempontjából bárhol jó.

2015. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a kérdésem célja, hogy lélektanilag milyen? :D Ellazít, nyugtat nemde? :D
2015. okt. 30. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy jó?
2015. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki pecázik például, élvezi! Persze nem a fővárosban! Hanem a vidéki Dunára értem!
2015. okt. 30. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sétálgatni is jó egy folyó/tóparton
2015. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy forró nyári napon jobb, hűsebb vízparton a levegő. A látvány is szép, ahova én járok ott a víz is tiszta. Szoktam meztelenül napozni is.
2015. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is szép látvány lehet ha lány vagy! :)
2015. okt. 31. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Duna-parti városban nőttem fel. Létszükséglet, elemi élmény vízparton lenni. Bármilyen életkorban, bármit csinálni (értsd. futni, bringázni, piknikezni, horgászni, romantikázni, bármi).

Nekem a legtöbb vízpart megfelel, pl. tengerpart is jó :) De víz nélküli városban nem érzem jól magam. És nyaranta mint partra vetett hal, olyan lenni olyan városban ahol tőlem "kicsit" túl távoli a víz.

Eleve jó a természetben lenni, de a víz, a Duna még annál is jobb.

2015. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!