Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér vérzése?

Aranyér vérzése?

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja kijött az aranyerem és 3 napig nagyon fájt, tegnap nagy dolog közben eléggé vérzett, ma meg mikor mentem intézni újra a nagy dolgomat láttam, hogy az alsónadrágom is eléggé véres szóval éjszaka is vérzett.. Szerintetek ilyen esetben már érdemes orvoshoz fordulni?

Eddig is volt hogy kijött de az nem fájt meg nem is vérzett, hanem magától elmúlt pár nap alatt..

A válaszokat előre is köszönöm.

f/20



2015. okt. 29. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Az aranyér önmagába nem baj de ha fáj menj orvoshoz.
2015. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vérzik, inkább menj orvoshoz. Egyébként, lehet kapni reparon nevű kenőcsöt, az sokat segít.
2015. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt erős vérzés, sebészeten kenőcsöt írtak fel, amitől 2-3 nap alatt elmúlt. Próbáld ki a Reparont, vagy a Proktis-M krém, vagy menj el a sebészetre.
2015. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!