Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mydeton hasznalata szerintitek?

Mydeton hasznalata szerintitek?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnal. Kellemetlen szivtajeki es mellkasi fajdalom miatt mentem, a hatam is fajt egy kicsit. Az orvos Mydetont irt fel 50 mg-ost es itthon 150 mg-os van anyukam szedte. Ha elharmadoljuk ugyanaz a hatasa lesz ugyanolyan lesz mintha 50 mg-ost szednek? Es meg par kerdes, milyen mellekhatasokat eszleltetek mikor szedtetek? 17/L

2015. okt. 9. 17:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Mellesleg megmerte a vernyomasom 140-es vernyomasom volt, a pulzust mar nemtudom de 90 lehetett. Soha nem szokott magas lenni lehet mert csak izgultam, tegnap mertuk anyukammal es 117/76/78 volt.
2015. okt. 9. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:

én lumbágós fájdalmakra szedtem egy időben mydetont. én nem tapasztaltam mellékhatást. szerintem nem baj, ha harmadolod a 150 mg-osat.

én egy ekg-t is csináltatnék a helyedben és elmennék kardiológiára is, mert 17 évesen( de egyébként más életkorban sem)nem normális ilyen jellegű fájdalom.

2015. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!