Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel szedjem le a szemölcsöt,...

Mivel szedjem le a szemölcsöt, és káros a szalicil? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Régóta kínlódok a szemölcsökkel, mostmár nagyából megszabadultam tőlük de még maradt 3. Azt ajánlottak hogy szalicilt keverjek barmilyen krémmel ami összetartja, és azt tegyem rá mindig, egy hétig legyen rajta örökké és majd az elhal és kilehet szedni. Két ismerősömnek használt, és nekem is kezd használni, de kérdés hogy van ennek valamilyen káros hatása? Ha pl bekerülhet a vérembe? mert aki nem ismerné ezt a modszert, hát elégge elroncsolja ott azt a felületet ahova teszem, a bőrt elfehéríti és elhal. Szoval megérlek aki ért ehez mondja el, van ennek negatív hatása amelett hogy körülötte a bőr elhal és egy kis idő míg újra normalis bőr lesz a helyére?
2010. márc. 11. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a szemölcsök az ujjaimon vannak ha esetleg ez segít valamiben
2010. márc. 11. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél nem egyszerűbb egy bőrgyógyászhoz menni, aki ott heyben rögtön leszedi? Nekem múltkor leszedtek egyet, két perc volt és nem éreztem semmit.
2010. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább vérehulló fecskefű timktura vagy bőrgyógyász
2010. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia:)

magadnak ne szedegesd le szerintem...nem veszélytelen...

bízd inkább szakemberre, nehogy bajod legyen belőle:)

ez olyan mint az anyajegy...vigyázni kell:)

2010. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!