Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korpa? Ez mi a fejbőrömön?

Korpa? Ez mi a fejbőrömön?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, lassan egy éve már a fejbőröm nagyon hámlik mármint annyira, hogyha a kezemmel összekócolom a hajamat jobban akkor is hullanak belőle az apró bőrdarabkák, de ezek nagyobb darabkákban is leválhatnak (0,5x0,5cm). Ezen kivül mivel ha valami jön le az ember fejéről hát muszáj piszkálni ezért igy kialakult 2-3 ilyen kisebb seb is. Több sampont is próbáltam semmitől nem lett jobb(Kénes sampont is használtam több hétig az sem segitett). Ez mitől lehet? Mit tehetek ellene?
2010. márc. 10. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Bánfi sampont! Komolyan ajánlom!
2010. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátom is ezt csinálja és gennyes foltok vannak a fején, már sírógörcsöt tudnék kapni, ha meglátom, de meg van sértődve, ha megemlítem, hogy ne vakarja.

Most én is keresek neki valami sampont, de a Dermipsor krémsamponon kívül nem találtam mást.

2010. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha komoly az ügy, menj nézesd meg orvossal.
2010. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez bőrgyógyászra tartozik.
2010. márc. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én a NODÉ samponokat ajánlom, illetve a stresszmentes életet:)

Nekem az első bevált, a második megoldás nehezebben kivitelezhető.

2010. márc. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

menj el bőrgyógyászatra!


egyébként nekem életemben két dologtól hámlott ("korpásodott") a hajam: a korpás samponoktól + egyszer a DM-ben vettem "hajvégerősítő" sampont. Ettől allergiás lettem, és sebes, hámló lett a fejbőröm. Kellett vagy két hét, mire rájöttem, hogy a sampon a tettes; megnéztem a csomagolást, és cink volt benne. Valszeg az volt a tettes...


De mindezt a bőrgyógyász tudja megmondani. Az is lehet, hgoy fertőzés - ezt nem lehet távgyógyítani.

2010. márc. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!