Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudunk vért venni...

Hogyan tudunk vért venni magunktól amatőr módon? Osztálykirándulásunkra kéne a vér, és a művér drágának találjuk, ezért döntöttünk a sajátunk mellett.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Motoros fűrész. Másik megoldás: legyetek emósak.


Amúgy viccen kívül.. ne vegyetek magatoktól vért, főleg így.

2010. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel....nem próbálkoznék a helyetekben....mire kell az a vér nektek?
2010. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen természetes módszerként a tampon kicsavarását ajánlom,azzal nem ártotok magatoknak.
2010. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Víz, ételfesték (70 Ft, boltokban az aromák mellett), kis marék liszt, elkeveritek, házi művér. :)
2010. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bevágsz az ujjadba és akkor lesz vér.
2010. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy boldog lennél egy tályogtól, ha "amatőr módon" vért veszel magadtól. Egyébként meg fog alvadni, és undorító lesz (később visszafolyósodik, de akkor meg mégundorítóbb). Amúgy tudom, hogy fiatalok vagytok és valószínűleg egészségesek, de én nem lennék boldog, ha ismeretlen vérrel pacsálnának össze - a mikrobiológiai veszély sajnos reális dolog, és olyan emberektől kaphatsz el válogatott "állatkákat", akiről nem is hinnéd.
2010. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérjétek meg a lányokat? :P


Szerintem ha annyira vér kell egy falusi ismerőst kérdezzetek meg, biztos vágnak le valahol csirkét, a csirkevér is szép piros.

Vagy festék. Tempera.

2010. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!