Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egyedi talpbetétet és...

Avada0 kérdése:

Milyen egyedi talpbetétet és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Helló!

Gondoltam jó lenne a fájós lúdtalpas lábamnak most hogy sokat kell állnom folyamatosan.

Egy ilyet tudok: a wellmed/egyeditalpbetet.hu féle egyedi talpbetétek. Ez ilyen nyomástérkép alapján készül.

Van ennél jobb?

Pl wikipédián olyat is olvastam, hogy szkennelik és 3d modellt készítenek a lábról ami nekem fejlettebbnek tűnik.



2015. júl. 18. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg hhozzájutsz az óhajtott 3d betéthez, vagy cipőhöz, nyugodtan hord a hozzáférhetőt.

[link]

2015. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Szóval ez ugyanaz mint amit én is említettem:

[link]

Mondjuk nem tudom minek létezik a primitív www.egyeditalpbetet.hu weboldal is.

2015. júl. 18. 12:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor másféle nem valószínű, hogy van?
2015. júl. 18. 12:42
 4/6 anonim válasza:
Nekem a Podiart nem jött be, én nem ajánlom őket. Budapesten pedig ajánlatos messzire elkerülni Újpesten a Munkásotthon utcában lévő helyet.
2022. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Milyen szempontból nem vált be?

Szerintem elment, bár elég kemény volt. Mielőtt lecseréltem úgy éreztem a nap végére, hogy köveken lépkedek.

2022. dec. 18. 12:51
 6/6 anonim válasza:
Olyan szempontból, hogy nem lehet utólag módosítani, nem lehet csiszolni rajta. Amikor ők elkészítik, akkor a végén ráhajtják a fedőréteget, ragasztják. Egy hagyományosabb jellegű betét esetében ez korrigálható.
2023. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!