Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyek azok a kozmetikumok,...

Melyek azok a kozmetikumok, amelyek illatanyag illetve színezékmentesek?

Figyelt kérdés

Amint kiderült, allergiás vagyok az illatanyagokra.

Melyek azok a kozmetikumok, amelyek nem tartalmaznak színezéket és illatanyagokat?

Hol találom ezeket?


2010. márc. 4. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak ilyen kozmetikumok.amelyek növényekből és ásványi anyagokból készültek.ha tényleg ilyen kell akkor én segítek neked.szia
2010. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, de csak tusfürdő, arckrém és testápoló terén. Gyógyszertárban tudnak nagyon jó krémeket keverni illatanyag mentesen és nem mellékesen a bolti árak töredékéért. Nekem nagyon bejött.
2010. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak a Dm-ben és a Rossmannban is ilyen készítmények, tusfürdő és elvileg testápoló is. Az egyik neve: Dermax , én is azt szoktam használni, de van másféle is, csak körül kell nézni a polcokon.
2010. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a helyzet, hogy nekem van tusfürdőm és testápolóm is, nekem inkább parfümre, alapozóra, púderre, szájfényre, izzadásgátlóra, samponra és hajfestékre lenne szükségem.

Ezekben gyártanak illatanyag menteseket?

2010. márc. 4. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már nehezebb ügy, de mondd, az illatmentes parfümnek mi értelme lenne???
2010. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem illatmentes, hanem illatanyag mentes.

gondolom mással tudják helyettesíteni.

2010. márc. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!