Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az ember magával beszélget...

Zsokka02 kérdése:

Ha az ember magával beszélget az minek a jele/következménye?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Magával beszélget? Mármint úgy tesz, mintha lenne ott valaki és párbeszédet folytat? Vagy csak magának beszél, hangosan, mikor egyedül van? Nem mindegy. Gond az elsővel lehet, a második tök ártalmatlan dolog, egyfajta automatikus stresszűzés (így dolgozza fel a napi stresszt), vagy koncentráció jele.
2015. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
100%
Annak, hogy nagyon maga van.
2015. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, amikor egyedül van (pl. gyalogol haza) és suttogva beszélget magával...vagy inkább vitatkozik, megbeszéli magával a fejleményeket. Szerintem ez problémás egy kicsit, nem?
2015. jún. 26. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah... hogy már nyilvános helyen is... az tényleg nem oké. Merthogy otthon, magában az ember néha mormog valamit, az oké, de az utcán én eddig még csak bolondot láttam magában beszélni.
2015. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek én is...:S
2015. jún. 26. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?
2015. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég kínos...rólam. Próbálok leszokni róla, de sokszor észre sem veszem. Ha meg igen, akkor meg elkezdem szidni magam, így ugyanúgy magamhoz beszélek. Mit lehet ezzel tenni? Orvoshoz el nem mehetek, mert azt hiszem nem vagyok bolond...azt hiszem. Ha tudok róla akkor nem, igaz?
2015. jún. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!