Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha így néz ki...

Mit csináljak ha így néz ki borotválkozás után a bikinivonalam? (képpel)

Figyelt kérdés

Nagyon erős szőrzetem van sajnos,és dús is.Főleg az intim területeken.A bikinivonalam és szeméremdombom mindig is nagyon problémás volt,sebes,szőrbenövéses,gyulladt.Hiába kezelem,nem segít.Rendszeresen radírozom,használok sószappant is,körömvirágkrémmel kenegetem,de semmi változás.

Most borotválkoztam meg éppen,és hát így néz ki.

Előre szólok,hogy undorító látvány.

[link]

[link]


Most vettem észre hogy 1-2 szőrszál elmaradt,majd kiszedem csipesszel :D


Na most így hogy merjek mutatkozni egy strandon? :( még a párom előtt is szégyenlem,mindig francia bugyiban vagyok,vagy bekenem alapozóval :(


És nem csak ezen a területen küzdöm ezekkel a sebekkel,hanem lábon is.Teljesen megkeseríti az életem.


2015. jún. 26. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig ilyen :( Strandra viszek egy kendőt, azt felveszem alulra, ha meg vízbe megyek, az a pár méteren nem érdekel :D (Azért írhattad volna, hogy a puncid is rajta van)
2015. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy túlzott immunválasz (akné jellegű) vagy pedig szőrnövéssel szemben borotválod és így sok szőrszál befordul a bőr alá. Próbáld szőrnövekedés irányába borotválni, nem lesz olyan sima, de szép marad a bőröd.
2015. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arcszesz?
2015. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el borgyogyaszhoz es egy jo kozmetikushoz is. kerj tanacsot neked nem jarhato szerintem a borotvalas. sajnallak nagyon kellemetlen lehet te szegeny, de biztosan tudnak ra valami kremet stb adni ami ezt megszunteti. az is lehet hogy gyantaztatni kell.
2016. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ijj nekem is ilyen...
2018. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!