Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit vegyek be belôle?

Mennyit vegyek be belôle?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nem tudok többet aludni 4-5 óránál és hihetetlenül ki van merülve a testem. Egyáltalán nem szerettem volna ehhez folyamodni, de kénytelen vagyok altatót bevenni. 16 éves vagyok, szóval még nem vagyok nagykorú. Az altató egy SEDUXEN névre hallgató pirula, ami 5 ml-es. Mennyit vegyek be belôle? Mennyi idô után hat, mit fogok érezni?

2015. jún. 22. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyet sem !!!!! Mozogj sokat a friss levegőn ! Igyál sok folyadékot ! Este pedig olvass jó könyvet !
2015. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semennyit, főleg, hogy 16 éves vagy, rá lehet szokni és egyéb mellékhatásokat is okozhat, ezért csak orvosi javaslat alapján szedhető és csak receptre kapható.

Mi az oka, hogy nem tudsz alludni? Valami megoldhatatlan gondod van? Akkor inkább pszichológsut keress fel, ha nem, akkor a háziorvosod és tőle kérj tanácsot.

2015. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen miért nem alszok már egy hónapja, de biztosan nem stressz, esetleg megoldhatatlan gond az oka. Bármennyire is próbálkozom, nem tudok többet aludni 4-5 óránál és most jött el az a pont, hogy úgy érzem igazán jól esne, mert tényleg nagyon kimerültnek érzem magamat.
2015. jún. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!