Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen nyugtatót ajánlanátok,...

Milyen nyugtatót ajánlanátok, ami nem káros, növényi alapú és amelyikre nem lehet rászokni?

Figyelt kérdés
Nemrég meghalt a papám és tnap a mamám is. Úgy érzem beleőrülök, nem bírom ezt ki. Sosem szedtem még nyugtatót, de úgy érzem most szükségem van rá. Nem akarom sokáig szedni, nem akarok rászokni csak legalább 1 kevés ideíg, míg fel tudom fogni ezt az egész szörnyűséget. Na meg a temetésre nagyon kellene nyugtató, mert anélkül nem tudom, hogy fogom kibírni. Tudtok ajánlani vmilyen nyugtatót ilyen gondokra?
2010. márc. 1. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Valeriana (macskagyökér) - a gyógyszertárakban lehet venni, nem szoksz hozzá, nem veszélyes és hatásos, csak nyugtat, de nem leszel "ütödött" töle.
2010. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én HOVA-t szedtem, nekem bevált és nem szoktam rá. De a VAleriana is jó, azt hiszem, majdnem ugyan az a hatóanyag.
2010. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előzőek közül nekem az egyik nem jött be.

Aki depresszióra hajlamos, ismerőseim körében az "orbáncfűolaj kapszulát", vagy más orbáncfű (pl. teát)készítményt dicséri. Nyuugtat is, hangulatot is javít! De azt mondom: ne nyomd el a fájdalmat teljesen, gyászold és sírd ki magadból, mert később kijön rajtad! Vigasztalódást...

2010. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is az orbáncfű teát és kapszulát tudom javasolni, nekem nagyon bevált. Mellette még a citromfű teát is érdemes kipróbálnod, megnyugtat és segít elaludnod.

Egyik sem okoz függőséget és nem lehet túladagolni.

Fogadd részvétem!

2010. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!