Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiperaktív vagyok mit tegyek?

Hiperaktív vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok es Hiperaktív. nem tudok megulni egyhelyben folyamatosan piszkalok valamit. Ez legjobban akkor zavaró mikor meditálni próbálok es nem igazán jön össze, olykor tulsokat beszélek ezért inkab hallgatok, nagyon könnyen. elterelodik a figyelmem nem tudok túlzottan figyelni a gondolataim követhetetlenek, egyedül film nézés közbe tudok viszonylag nyugton maradni de sokszor meg akkor is piszkalok valamit. Eleg turelmetlen vagyok, es vannak minimalist düh kitöréseim . bocsi az irasert a telón elég ergya. normális válaszokat várnèk, mit tudok kezdeni ezzel magammal ?

2015. jún. 14. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami olyan sportot, ami igazán lefáraszt. Akár többet is. Utána lenyugszol, és jobban tudsz koncentrálni más dolgokra. Nekem ez vált be.
2015. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keress egy szakembert szerintem, jobb esetben tud valamit segíteni! Szerintem ADHD-s vagy, mivel én az vagyok és nagxon hasonlók a tüneteim, mint a figyelemzavar, dühkitörések, hiperaktivitas!
2015. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!