Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik noi test...

Fiúk! Nektek melyik noi test jön e jobban?

Figyelt kérdés

Az edzettebb típus: [link]

Vagy a vékony: [link]



2015. jún. 10. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs melle. Egyik sem jön be.
2015. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazabol mind2. De hurkapalcika ne legyen
2015. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl vékonyak és magasak. Legrosszabb kombó. Olyanok mint a sáskák.
2015. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kritizáló pö.söket, életükben nem lenne ilyen szintű barátnője egyiknek sem, de osztják a magas lóról az észt. Idióták. Nekem igazából talán az első, de egy átlagos nő nem igazán nézhet ki így (ő viszonylag fitness model, szóval sokat eddz ez az élete) elég elképzelhetetlennek tartom a kapcsolatot, max egy jó dugást hetente a másik csajszi már átlagosabb az utcán is szembe jöhet szóval rá szavazok. :D De tényleg lehetne egy kicsit vastagabb a drága, bár nem sokkal. Mert mindkét csaj elég szép. :D 22/f. :D
2015. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS választ utolsó :)
2015. jún. 11. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért az utolsó válasza a normális.


Ds ha már itt tartunk, ucsó, kettőnk közül te vagy az aki még nem látott nőt közelről, és ilyen képekre csorog a nyála. :D


Az első képen egy aránytalan testfelépítésű szét fotoshopolt lányt láthatunk.

A második képen pedig egy aránytalan testeflépítésű szétfotoshopolt lányt láthatunk.


Én már megkúrtam pár nőt, de mindegyik jobban nézett ki ezeknél.


Nem tudom hogy miért nem normális válasz az, ha valakinek nem tetszenek az ilyen aránytalan és nőietlen lányok.

2015. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!