Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez feltétlenül rák? Ugye ez...

Ez feltétlenül rák? Ugye ez lehet gyulladás is?

Figyelt kérdés

Pár napja elég rosszul vagyok, hányingerem van néha, fáradt vagyok, nyűgös vagyok. Azóta a nyirokcsomóm (nyakamon) nagyobb lett. Van egy nagy ami fáj és kemény azt alig lehet megmozdítani és van pár borsóméretű azok nem fájnak és elég könnyen mozdíthatók.

Tudom hogy orvoshoz kéne menni de a gyerekorvost inkább hagyjuk.

Voltam már rákos és ugyanígy kezdődött de akkor nem voltam rosszul ezért is félek.

Hónap végén megyünk vérvételre ha addig nem múlik el akkor szólok. De ha elmúlik szóljak?

Ugye lehet gyulladás is?

14/L


2015. jún. 9. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel csak valamilyen fertőzés. Én gyerekosztályon dolgozom, most elég sokan jönnek ilyen tünetekkel, szóval nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Viszont semmiképen ne halogasd a dolgot, mindenképpen szólj róla a dokinak.
2015. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nálunk is most hányás-hasmenős vírus van de nagyon. Hányingerem van csak, bár néha úgy érzem mintha hasmenésem lenne. (Szerintem azért nem hányok mert annyi Emetront kaptam hogy 1 évre elég lenne :D )

2015. jún. 9. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi Emetron egy életre is elég lenne. Gyerekonkológián is dolgoztam.

Fel a fejjel!

2015. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!