Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szobalányok, konyhalányok,...

Szobalányok, konyhalányok, takarítónők! NAGYON száraz a kezem! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Ha valaki olyan helyen dolgozik, ahol egész nap vegyszerekbe kell nyúlkálni, biztos tudja mire gondolok. Nyilván nem tudom a saját itthoni tisztítószereimet vinni :( Nap végére olyan a kezem, mint a csiszolópapír, eddig semmilyen krém nem vált be. Vazelint is próbáltam, kammilára allergiás vagyok.

Nincs valami olyan megoldás, amivel inkább meg lehetne előzni, mint utólag kezelgetni? Gumikesztyűt nem tudok húzni, annyiszor kéne átcserélni egy nap, hogy külön kukát kéne a koszoshoz bérelnem.



2015. jún. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy vajjal vastagon bekened a munka előtt a kezed, és hagyod, hogy beszívódjon. Ez impregnálja a bőrt, és kevésbé
2015. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudnak beszívódni a vegyszerek. Építőiparban tanultam a módszert, ott lakkbenzin, cement és egyéb
2015. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
húzós anyagok érik az ember kezét, és elég jól működött. Pl. zománcfesték simán lejön így nap végén lakkbenzines ruhával, egyébként egy hétig is ott marad. (bocs, trágárságszűrő megbolondult)
2015. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mindenképpen kipróbálom, egy próbát megér! :D
2015. jún. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!