Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Lazam volt most csak hoemelkedesem van.

Nagyon rossz a kedvem 3 napja mindig csak sirni szeretnek.

Faj a fejem torkom. Mostansag nagyon sokat vagyok beteg, neha szedulok. Lelki problemaim okoszhatjak ezeket a dolgokat?

Most az egyszer szeretnek normalis valaszokat olvasni koszonom:)

15/L



2015. jún. 3. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. ezeket a betegségeket lelki problémák indukálják.
2015. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki maradt h remegek, felek, esszem normalisan meg is ugy erzem h ures a gyomrom. Koszonom a valaszt.
2015. jún. 3. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
egyes vagyok, szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, ha olyan lelki bajaid vannak amik ilyeneket okoznak. hidd el meg lehet mindent oldani segítséggel, ha viszont elzárkózol előle és magadba folytod később nagyobb problémáid lesznek belőle. nem akarlak fenyegetni meg ilyenek, de nem egy öngyilkosságról hallottam amik így kezdődtek. tessék szakemberhez fordulni! 19/l
2015. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, de keso banat ugyan is nem kell ide pszichologus h tudjam mi a bajom. plusz nem tudod mi folyik a hatterbe.

Valaszod meg egyszer koszonom.

2015. jún. 3. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lázas voltál, most hőemelkedésed van és fáj a torkod, akkor ez egy hűléses, vagy vírusos betegség, szerintem semmi köze lelki problémákhoz, menj el a háziorvoshoz. Ha sokat vagy beteg, akkor gyenge az immunrendszered.
2015. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre a remegés és szédülés lehet vércukorszintprobléma vagy vashiány. Ha sokat vagy beteg az lehet hogy lelki dolgok miatt van, mert azok gyengítik az immunrendszert. Mindenekelőtt a megfázásodat kéne viszont orvosolnod.
2015. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!