Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel el kellene mennem orvoshoz?

Ezzel el kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

elmentünk hétfőn túrázni, és 10 perc után (nagy emelkedőkkel indult az út) rosszul lettem, nem láttam, csak színes foltokat, majd elkezdett zúgni a fülem, minden erő kiment belőlem, (meg fal fehér voltam) és végül is le kellett feküdnöm, a barátom feltartotta a lábaimat, és akkor kezdtem jobban lenni. Utána megcsináltuk ugyan a túrát (1 óra helyett 3 lett) mert nem voltam még teljesen jól, sokszor éreztem ugyan azt az érzést, mint mikor rosszul lettem, csak akkor gyorsan leültem és nem lett baj.


régen 24 órás ekg mérővel tachycardiát állapítottak meg, de a kardiológus nem foglalkozott vele..


Szerintetek mit csináljak?


2015. jún. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
terheléses ekg + terheléses cukor a dolgod. Ezekre nem fognak nemet mondani, ha elmeséled a sztorit, nem eget rengető összegbe kerülnek állambácsinak.
2015. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első jól mondja, ezt nem szabad annyiban hagyni
2015. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!