Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a visszeremmel?

Mit tegyek a visszeremmel?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok és a bal lábam visszeres. Nem hajszálerekről van szó, hanem vénáról. Nem is olyan, hogy végig kidudorodik a lábamon, hanem kb. 3-4 pontban, ebből 1 helyen nagyon durván, a bokámon. Itt látszik is az érfal a bőrön keresztül is. Vénaerősítő tablettát szedek, de szeretném valahogy a dudorokat is eltüntetni. Mit tegyek, hogy a strandon se érezzem magam kellemetlenül emiatt?
2015. jún. 3. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Magától nem fog eltűnni. Viszont idővel lassan, de biztosan romlani fog. Tehát vagy megműtteted, vagy tudomásul veszed, hogy ott van és nem foglalkozol vele addig, amíg nem kezd el panaszokat okozni. Vénaerősítővel lassíthatod a folyamatot, krémekkel, fáslival késleltetheted a romlást, de csodát attól ne várj! A tágulatod azért alakult ki, mert elégtelen a vérkeringés a lábadban, vénádban a billentyűk nem zárnak megfelelően és az eredben pang a vér. És minél korábban csináltatod meg, annál egyszerűbb lesz megcsinálni és meggyógyulni belőle. Én 15 évig érleltem és akkor mentem el, amikor már fásli nélkül létezni sem tudtam. Egy napot voltam kórházban csupán. Bemenetel napján reggel megműtöttek, másnap hazaengedtek.Másfél hétig lábadoztam. Nem kell tőle félni, az egészben a legrosszabb az unalom ezekben a napokban.
2015. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!