Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még normálisan hallani?

Fogok még normálisan hallani?

Figyelt kérdés
Elvileg a születésem ota rossz a jobb fülem. Volt általános iskolában hallókészülékem de kicsúfoltak miatta és azóta nem is hordok. Viszont sokszor volt olyan hogy nyeltem egyet és utána minden hangosabb volt de pár perc mulva visszaállt a "normálisra" amilyen most is. Azt szeretném a legjobban ha meg lehetne műteni mert lehet hogy valami el van mozdulva vagy nem tudom nem értek hozzá. szerintetek van erre lehetőség?
2015. jún. 3. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ez honnan tudhatná bárki is vizsgálat nélkül?

Menj el egy szakorvoshoz, és bele beszéld meg.

2015. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Fül-orr-gégészetre menj, ott megmondják!
2015. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már és csináltak hallókészüléket de én nem tudok megbarátkozni vele. Es az a legrosszabb hogy külföldön élek és annyira nem beszélem a nyelvet hogy egy ilyen helyre elmenjek. Csak gondoltam itt megprobálkozom hátha jár valaki hasonló cipőben..
2015. jún. 4. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!