Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom ma leesett a tetőről...

A barátom ma leesett a tetőről. Olyan 3-4 m zuhant. Tiszta seb lett, fáj mindne. A hátára esett és rá még egy csomó cserép is. Fájlalja a bordájánál, de nem a csontja fáj és hőemelekedése van. Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés
Dokihoz nem akar menni.
2008. aug. 31. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi büszkeség! Nem akar dokihoz menni! Pedig ezzel el kellene. Nem vagyok orvos, de szerintem mindenképpen jó lenne, ha látná egy orvos.
2008. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal cipeld dokihoz, vagy hívd házhoz. Mivan ha belül van vele valami? attól, hogy nem a bordája fáj, attől eltörhetett. Most vókivételesen, felejcsd el, hogy a pasik makacsok. Ilyen nincs. Az egészséggel ne játszadozzon....
2008. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetni akarlak, de pont tavaly májusban történt, hogy egy rendezvényen, ahol tolmácsoltam, egy 15 éves kissrácot meglökött egy autó a zebrán. Elesett, magától felállt, kutya baja nem volt, ment tovább. Egy héttel a rendezvény vége után kaptuk Spanyolországból a telefont, hogy meghalt, valami belső sérülése volt, otthon lett rosszul, már nem tudtak segíteni rajta. Szóval húzás azonnal az orvoshoz!
2008. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd ki a háziorvost.Ha a párod nem megy az orvohoz majd az orvos megy a házhoz.

Muszály lesz hogy lássa orvos mert komolyabb baj is lehet.

Én a barátomat azzal szoktam fenyegetni hogyha nem megy el az orvoshoz addig koplalok.De ezt csk mondani szoktam attól még szoktam ugy enni hogy ne lássa.Ilyenkor ráveszi magát hogy elmegy az orvoshoz de nemnagy kedvel

2008. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,lehet baja.Mindenképpen hívd ki a dokit!!!
2008. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak. Hívd a dokit, akkor előtte úgysem fog hisztizni. A hőemelkedés nem jó jel.

Majd írd meg, hogy mi volt.

2008. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem sikerült rávennem a dokira,de lekopogom semmi baja azóta,kikéve a sebeket. köszi a válaszokat!
2008. szept. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!