Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a bőrömön?

Mi ez a bőrömön?

Figyelt kérdés
kb egy éve volt hogy észrevettem egy foltot a combom belső részénél..nem foglalkoztam vele gondoltam valami fiatal kori kamasz izé aztán 3-an lettek és lassan elkezdtek nőni..(kör alakuak kb fél centisek nem túl messze egymástol).de nem viszkettek ..meg ugy nem is zavartak ,,aztán kis idő mulva feltünt hogy már egybevannak és egy viszonylag nagy egybefüggő enyhén viszkető folt lett belőlük (kb 4 centi),,amit ha megvkarászok akkor icsit mintha ragadna..orvoshoz nemakarok menni mert ha van esély rá hogy itthon megoldjam akkor megoldom egyedül..(most bepantennel kenem,, nem viszket és nem is nagyobb azóta) ha valaki tudja miez ..és mit csináljak vele irja meg legyen olyan rendes 19/f

2015. jún. 1. 00:11
 1/1 anonim válasza:
Hiába tiltakozol az orvos ellen, sajnos ezt így látatlanban senki nem tudja biztosra mondani. Ha az egészségedről van szó, ne lustulj el.
2015. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!