Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívfájdalom, mellkasi fájdalo...

Szívfájdalom, mellkasi fájdalom hova forduljak? Egyáltalán veszélyes? 21L

Figyelt kérdés
tavaly nyáron sportolás közben tapasztaltam többször is szív tájéki fájdalmat,leginkább futás közben,de néha amikor feküdtem az ágyban akkor is rám tört néhány percre. Emiatt felkerestem a háziorvosomat aki csinált egy ekg-t ,alacson volt a pulzusom úgy 56körül azt mondta beutal a kórházba. ott csináltak terheléses stb vizgálatot ,de végül azt mondta a doktor nő,hogy a szív egyik ere kicsit el van vékonyodna és ezzel nem fogalkozik,nincs szerinte semmi bajom. Még egy ideig fenn álltak a panaszaim de aztán semmi. Most egy hónapja újra sportolás közben erős szív tájéki fájdalmat éreztem,de sétálás közben is érzem a mellkasom,enyhe nyomást. A pulzusom mostanában gyakran 49 és 55 között van. Elköltöztem messze a háziorvosomtól szóval így hirtelen nem is tudom hova forduljak,de nagyon aggaszt a dolog,nem tudom hagyjam figylemen kívül vagy mit kellene tennem?
2015. máj. 26. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Nem ártana megvizsgáltatni, kérj beutalót kardiológiára.
2015. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!