Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan gyógyszer ami...

Létezik olyan gyógyszer ami képes a szerelem érzését pótolni/elnyomni és ha igen mi a neve?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 00:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akkor ki kell nyírjam magam :( na mind1 csak eljutok oda is
2015. máj. 22. 00:33
 12/21 anonim ***** válasza:
Nehogy az öngyilkosságon gondolkodj! Azért ennyire egy szerelmi csalódás/bánat sem durva, hogy az életet is eldobd érte. Ott a családod is, akik szeretnek, és biztosan fogsz találni idővel mást, akivel egymásba szerettek!!! Tudom, hogy most ez nem nyugtat meg, mert le se sz*rod körülbelül, de azért próbáld meg nem föladni!!!!
2015. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
elvont vagyok senkit se találok senkim sincsen a családom nem nyugtat így is már egy hete mindennap részeg vagyok (most is) nem érdekel már semmi
2015. máj. 22. 00:45
 14/21 anonim válasza:

Az erős nyugtatók tényleg segítenek másképp látni a dolgokat. Persze ugyanúgy rászoksz mint az alkoholra. És persze ha elmúlik a hatása, ugyanúgy szembe találod magad a bánatoddal és az érzelmeiddel. :)


Kösd le magad valamivel. Hobbi, játék, munka, társaság és idővel enyhülni fog!

2015. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem leszel öngyilkos. 100%-ban biztos vagyok benne, hogy nem hiszed el, de majd meglátod, el fog múlni ez az érzés. Rajtad múlik mikor. Ha meguntad, hogy rosszul vagy, majd erőt veszel magadon.
2015. máj. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Te most vagy hülyíted itt az embereket, vagy beteg vagy, és sürgősen fordulj orvoshoz (már csak az alkohol miatt is). Amúgy amelyik kutya ugat, az nem harap, nem fogod te eldobni az életed.

Hány éves is vagy?

2015. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az csak dumál, aki tényleg meg akar halni, az biztosra megy, hogy ne tudják megakadályozni.
2015. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Loverixin.

De tényleg, ez most egy komoly kérdés? Ha létezne ilyen, rég kihalt volna az emberiség :D

2015. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mdma-nak hívják, és illegális.
2015. aug. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Time
2015. aug. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!