Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs eltávolítás almaecettel?

Szemölcs eltávolítás almaecettel?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy almaecetes "kezeléssel" el lehet távolítani a szemölcsöt. Ezt valaki próbálta már? Tényleg működik? Vagy inkább nem kéne ilyennek kísérletezni?

2015. máj. 20. 19:27
 1/3 anonim válasza:
Vérehulló fecskefű jó rá. Népi mondás.
2015. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerem a problémát, évekig küzdöttem nagyon kiterjedt talpi szemölcsökkel (mozaikszemölcs), amik a terhesség alatt jöttek ki, próbálkoztam szalicilsavas krémmel, vérehulló fecskefűvel, de már azt hittem, sosem múlik el…! Az a gond, hogy a legtöbb pedikűrös nem vállal szemölcskezelést. Végül egy bőrgyógyász ajánlott egy gyógypedikűröst aki kifejezetten ezzel is hajlandó foglalkozni és nagyon alapos: Debreczeni Nicolette, 06204705736, emailt is tudsz írni neki: pedinikol@gmail.com. A XI. kerületben a Bikás parknál, Etele út 30-ban találod meg, nagyon rendes és egyáltalán nem drága (max 2 ezer ft/ kezelés) ! Nekem pár hónap alatt elmúlt az összes, igaz, eleinte hetente jártam hozzá, később ritkábban is elég volt. Közben Verrumal ecsetelővel kezeltem és ő hetente leszedte az elhalt bőrt. Nikit jó szívvel ajánlom mindenkinek, ő helyrehozza a legdurvább eseteket is.
2015. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én próbáltam, működik.
2015. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!