Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen problémája...

Van valakinek ilyen problémája? Nemis tudom hogy fóbia vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom hogy ha hozzányúlok egy tárgyhoz akkor amikor hozzányultam a tárgyhoz akkkor valami roszra gondolok pl.meghalok.akkor újbó és ujból hozzá nyulok a tárgyhoz ameddig jóranemgondolok.tudom nevetséges és gyerekes amit mondtam, de tudtok segíteni.léccives.
2015. máj. 13. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
mert azhiszem ha amikor hozzányultam a tárgyhoz akkor amire akkor gondoltam az megfog történni.Egyszer annit szórakoztam hogy megcsapott az áram azóta meg mégjobban szórakozok.
2015. máj. 13. 14:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem fóbia hanem kényszeres betegség. Előfordul. Van aki pl. a csapot ellenőrzi mindig hogy elzárta-e akár többször is egymás után. Ha nem gátol meg az életedben akkor nem kell tenned semmit, egy idő után talán elmúlik. Ha viszont zavar fordulj pszichológushoz.
2015. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kössz.további váaszok is jöhetnek
2015. máj. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!